AP/ART verwelkomt Leen, Lotte en Joyce

Met trots stellen we je vandaag niet 1 maar 3 nieuwe collega's voor ter uitbreiding van ons team.

Leen Van de Perre

  • sinds 31 juli aan de slag als architecte

Leen is punctueel, gestructureerd en volgt nauwgezet haar dossiers op. Fulltime mama van twee. Geniet het meest van het samenzijn met familie en vrienden.

Lotte Goovaerts

  • ging op 7 augustus aan de slag als interieurvormgeefster

Lotte is mama van een jonge tweeling die haar vrije tijd graag doorbrengt met familie en vrienden. Houdt van kampeerreizen met een voorliefde voor Scandinavië en Canada, lekker eten, nu en dan eens een concert of festival meepikken en is een echte dierenvriend. Als ze een rustmoment wil inlassen gaat ze graag naar de yogales of lange wandelingen maken in de natuur.

Joyce Valgaerts

  • vervoegde ons team op 23 augustus en is eveneens aan de slag als interieurvormgeefster

Joyce is interieur -en grafisch vormgeefster. Een heel leergierig, creatief en behulpzaam persoon. Absoluut enthousiast over alles wat met esthetiek en ontwerp te maken heeft. Al jarenlang vegetariër. Ze komt pas echt tot rust in de natuur en houdt van lachen, reizen en haar kat. Do what you love, love what you do.

We wensen hen alledrie alle success toe in hun nieuwe functies!

Wil je kennis maken met de rest van ons team? Ga dan naar Wij zijn AP/ART.